Про нас

Чимало хлопчиків і дівчаток відвідують Зразковий художній колектив вокальної студії «Шарм» при Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини».

Наділені талантом співу діти крокують з піснею по життю. Кажуть, що допоки живе мова, то живе народ, а якщо лине пісня народу, то живе історія та культура.

Зразковий художній колектив вокальної студії «Шарм» об’єднує талановитих дітей та молодь, які бажають відобразити свої почуття до навколишнього світу у мистецтві співу.

Протягом 20 років очолює вокальну студію досвідчений педагог, композитор, поет, талановита людина – Людмила Миколаївна Кірнадз. Керівник активно залучає до навчання у студії дітей різних вікових категорій. Вихованці знають, що заняття в студії – це не тільки велике задоволення, а в першу чергу творча праця, яка потребує наполегливості та постійного самовдосконалення. Навчально-виховний процес у студії характеризується творчим підходом до кожної обдарованої дитини.

Вихованці вокальної студії активно приймають участь у всеукраїнських та міжнародних фестивалях і конкурсах, і вже неодноразово ставали переможцями. Гордістю „Шарму” є наші випускники: Сергій Сохацький, Юлія Миндреску, Вадим Балашов, Ксенія Ватаманюк, Олена Баран, Сергій Власов, Діана Кішкан, Юлія Криган, Роза Грицуник, Іван Данілов, Тетяна Орлик, Мар’яна Українець, Олеся Франків. Саме вони представляли студію „Шарм” в Києві, Новодністровську, Хмельницькому, Львові, Рівному, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі, Криму та ін.; та на всеукраїнських і міжнародних конкурсах, таких як „Крок до зірок”, „Дитяче Євробачення”, „Нова хвиля”, „Сонце-радість-краса” в Болгарії, „Балатон-мистецтво-молодість” в Угорщині.

Людмила Миколаївна включає до репертуару вихованців студії різножанрові твори, що сприяють патріотичному, моральному та естетичному вихованню дітей.

Вокальна студія «Шарм» щорічно поповнює свою скарбничку як новим репертуаром, так і новими народно-стилізованими та сучасними костюмами.

У репертуарі вихованців вокальної студії є твори відомих поетів та композиторів: Левка Дутківського, Любомира Равлюка, Оксани Первової-Рошки, Тетяни Павлюк, Руслана Чоланюка, Катрусі Матвійко, Василя Кузана, та інших.

Пісня живе серед всіх вихованців студії, береже тепло сердець, робить усіх душевнішими, красивішими у своїх почуттях.